Şirketimiz; her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanıp; kaliteli hizmeti, rekabete uygun ve zamanında tedarik etmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşırken; verimli, süreç geliştirme odaklı, maliyet bilinciyle, ahlaklı, etkin bir ekip anlayışı ile çalışmaktadır.

Hafta içi: 08:30 - 18:00

Cumartesi: 08.30 - 15:00

Pazar: Kapalı

(0262) 642 15 42

iletisim@nazer.com.tr

Köşklüçeşme Mah.

GEBZE / KOCAELİ

Takipte Kalın

OPEL SERVİSTE EN İYİ FİYAT GARANTİSİ..

3 Yaş+ Profesyonel Bakım Paketi 999 TL

Astra Sedan – Corsa Combo – Crossland X 999 TL

Astra HB – Mokka X 1149 TL

Grandland X – İnsignia 1299 TL

Opel Nazer‘de sizi bekliyor.

Orijinal Yedek Parçalar

Opel yedek parçalarının tamamı orijinal ve Opel Kalite ve Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar.

Binek araçlardan Opel Astra, Opel Mokka, Opel Crossland, Grandland X, Opel Combo, Opel Corsa, Opel İnsignia sahibiyseniz orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Opel yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %25’e varan indirimlerle karşılıyoruz.

Bireysel
Opelcard ile Opel yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, size özel %25’e varan özel indirim kazandırır.

Tüzel
Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizin Opel’i hep yeni kalsın diye 2013 yılı ve öncesi tüm binek araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %25’e varan indirim Opel yetkili satıcılarında!

Siz de Opel Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın!

ONLINE RANDEVU

Lütfen Dikkat,

Online randevu işleminizi tamamladıktan sonra Nazer Otomotiv yetkilisi randevu saat ve tarihini onaylamak için paylaştığınız telefon numarasında size geri dönüş yapacaktır.  Aksi bir durumda randevunuz sisteme girilmeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

NAZER OTOMOTİV PAZ.SAN.VE TİC.A.Ş.

 
Köşklü Çeşme Mh İstanbul Cd E-5 Yan Yol, 41400, Türkiye
www.nazer.com.tr
(0262) 642 15 42